Kullanım Alanları
* Geçmiş ve geleceğin bitkisel, doğal sağlıklı temizlik maddesi olup insan hayatının %100'lük bölümünde her türlü temizliğinde kullanabilecek olduğu, güvenli çevreci doğa ve bitki örtüsüne hiçbir şekilde zarar vermeyen, içeriğinde kimyasal kansorejen etki bulunmayan sağlıklı bir üründür arap sabunu.


* Nasıl yağ'dan, tuz'dan, su'dan yemek yapıyor isek; temizliğimizi, çamaşır bulaşık ev temizliği, halı temizliği,mermer fayans banyo temizliği, hatta banyo ederken kendi vücut temizliğimizde, en hassas yünlüden pahalı ipek halı en narin iç çamaşırı bebek çamaşırı en çok kullandığımız kap kacağımızı niçin sadece bitkisel yağ'lardan (Ayçiçek, soya, mısır, pamuk ham yağları) alkali'den ve su'dan yapılan yumuşak mayi arap sabununu sağlığımızı riske sokup kullanmamayı tercih ediyoruz.


* Amerika, Avrupa bütün gelişmiş dünya ülkeleri 2010 yılına kadar petrokimya, solvent, selülozik ve sentetik ürünlerin yerine, tamamen bitkisel doğal organik ürünlere geçme kararı aldığı bu zamanda, birçok temizlik ürünlerinde zaten bitkisel bazlı ürünler kullanmaktadır.Arap sabunu (mayi sabun)'da%100 bitkisel bazlı bir üründür.


Arap Sabunu Birçok Sektörde Çok İyi Hizmet Vermektedir.

Örnekler :


1) Temizlik Sektörü = Genel olarak her türlü temizlikte kullanmaktadır.

2) Hastanelerde = Akciğer hastalıkları, astım, bronşit üst solunum yolları tedavi merkezleri kesinlikle tüm temizliklerini arap sabunu ile yapmalıdırlar ve yaparlar.

3) Ağır Sanayi = El yüz yer yurt temizliğinde arap sabunundan vazgeçememiştir.

4) Ağır Sanayide = Madeni yağ yerine kalıp ayırıcı, ağır bant kaydırıcı ağır preslerde kaydırıcı vazifesini sanayicinin tercih etme şansını hiç kaybetmeden kullandığı bir üründür arap sabunu.

5 ) İnşaat Sanayi birçok kesimde kullanmaktadır.

6) Günümüzde ve Gelecekte arap sabunu (mayi sabun) hayatımızın her kademesinde kullanılması soluduğumuz hava ve nefes için, Dünyanın sağlıgı için uygun, şart olacaktır.